Zobraziť Matematika s bublinami
3,5

Matematika s bublinami

Tvojou úlohou je spojiť susediace bubliny alebo rozdeliť jednu bublinu, tak aby si vytvoril magické číslo. Na začiatku levelu sa ti zobrazí magické číslo, o ktoré sa musíš pokúšať. V prvom leveli to je napr. čislo 6.

Online hry

Zobraziť Roundball
3,1

Roundball

Klikajte a vymieňajte dve susediace loptičky, tak aby ste vytvorili trojicu, štvoricu alebo päticu loptičiek rovnakej farby. Ak sa Vám podarí vytvoriť šesticu, tak získate extra body.
Zobraziť Včely
3,1

Včely

Nakresli na lúke dráhu pre včely tak, aby sa navzájom nezrazili.
Zobraziť Anjelská reťaz
3,1

Anjelská reťaz

Zbieraj anjelov a vyhni sa prekážkam.
Zobraziť Mínové pole
2,2

Mínové pole

Masívna multi online hra mínového poľa. V tejto hre je tvojou úlohou vyčistiť nekonečné pole bez odpálenia, čo i len jednej míny. Odhalením prázdneho štvorčeka alebo čísla hra pokračuje. To znamená, že musíš odhaliť všetky políčka bez kliknutia na štvorček s mínou. Pri odhalení míny sa hra končí. Príjemnú zábavu!
Zobraziť Space Blaster 2D
3,8

Space Blaster 2D

V tejto hre sa ocitneš vo vesmíre a tvojou úlohou je za pomoci rôznej munície strieľať na rôzne druhy nepriateľských lodí. Dokážeš svojou šikovnosťou získať najvyšší level?
Zobraziť FFX Jumper
2,1

FFX Jumper

FFX Jumper je plošinovka s autom. Misie sú uvedené na začiatku každej úrovne a ostatné vozidlá sa budú snažiť zabrániť vám ich splniť. Zbavte sa nepriateľských automobilov skokom nad nimi, ale vyhnúť sa odpichov rovnakým spôsobom. Zbierajte bonusy, pretože vám dá navyše skóre alebo opravu automobilu. Použitie bômb na zničenie nepriateľov, alebo v niektorých prípadoch, že z miesta, sa nedá inak dostať. Ak sa vám páči vzhľad a dojem z klasických 16-bitových hier, potom túto hru budete milovať.
Zobraziť Lovec dinosaurov
2,5

Lovec dinosaurov

Staň sa lovcom Dinosaurov. So svojou zbraňou poľuj na dinosaury a zarob si peniaze.
Zobraziť Bodky a krabice
2,2

Bodky a krabice

Bodky a krabice je hra so sofistikovaným, strategickým, počítačovým algoritmom proti jednému alebo dvom hráčom. Ty a tvoj súper striedavo spájate dva susedné body s linkou. Ak niektorý hráč vyplní políčko, musí urobiť ďalší krok. Ale pozor, počítač je tvoj silný súper, poháňaný inteligentným algoritmom!
Zobraziť Gloop Troop - Planet Runner
2,5

Gloop Troop - Planet Runner

Zober Gloop Vojsko a choď za dobrodružstvom na šialenú planétu. Preskúmaj planétu a zbierať body na hubenie mimozemských príšeriek za malú odmenu. Tvoje vojsko, behom a skokmi musí prejsť cez šialené prekážky, v tejto novej vzrušujúcej a nekonečne bežiacej hre. Dosiahni čo najvyššie skóre!