Zobraziť FFX Jumper
2,1

FFX Jumper

FFX Jumper je plošinovka s autom. Misie sú uvedené na začiatku každej úrovne a ostatné vozidlá sa budú snažiť zabrániť vám ich splniť. Zbavte sa nepriateľských automobilov skokom nad nimi, ale vyhnúť sa odpichov rovnakým spôsobom. Zbierajte bonusy, pretože vám dá navyše skóre alebo opravu automobilu. Použitie bômb na zničenie nepriateľov, alebo v niektorých prípadoch, že z miesta, sa nedá inak dostať. Ak sa vám páči vzhľad a dojem z klasických 16-bitových hier, potom túto hru budete milovať.

Arkády

Zobraziť Zatúlané ryby
2,8

Zatúlané ryby

Pomôž rybám nájsť svoj domov.
Zobraziť Drive your car
2,4

Drive your car

Ak máš rád automobilové hry, tak táto hra je práve pre teba.
Zobraziť Escape The Cops
2,9

Escape The Cops

V tejto hre musíš použiť svoje rýchle reakcie, kde počas jazdy zbieraš peniaze, snažíš sa vyhnúť autu, ktoré je pred tebou a samozrejme utiecť policajtom! Možno si ťažšiu hru nehral, ako je táto. Hru spustite kliknutím na Play game.
Zobraziť Zmrzlinu, prosím!
2,5

Zmrzlinu, prosím!

Naša nová hra Zmrzlinu, prosím! Náš zákazník, náš pán! Pripravte zmrzlinu tak, ako sa to ukazuje na obrázku, podľa želania zákazníka. K tomu budete musieť kombinovať rôzne príchute, zálievky a ovocie. V prípade, že kužeľ je pripravený, kliknite na zelené tlačítko. Čím rýchlejšie zmrzlinu pripravíte, tým viac bodov získate. Ak sa pomýlite a chcete začať znovu kliknete na červené tlačítko. Počas časového limitu, kužeľ so zmrzlinou musí byť dokonalý, inak stratíte život. Získajte, čo najviac bodov a dosiahnite najvyšší level!
Zobraziť Katana Fruits
2,5

Katana Fruits

Katana Fruits je nová hra na krájanie, v ktorej budete musieť rozrezať každé ovocie okrem bomby. Chýbajúce ovocie vás bude stáť život a jedna z bômb skončí hru okamžite. Ak chcete dosiahnuť vysoké skóre, musíte mať dobré reakcie a schopnosti!
Zobraziť Kovboj vs. Marťan
1,4

Kovboj vs. Marťan

V tejto hre Kovboj vs. Marťan musíte brániť svoje územie proti cudzincom. Vytiahnite revolver a snažte sa vyhnať cudzincov z púšte. Dokážete zachrániť púšť a získať, čo najvyšší level?
Zobraziť 3 Myši
2,9

3 Myši

Tieto 3 Myši musia chodiť spolu a nesmú byť oddelené. V tejto hre máš za úlohu dať myši dokopy a presunúť ich dole na plošinu tak hlboko, ako je to možné. Ak jedna z nich spadne hra sa končí. Svojou zručnosťou získaj, čo najvyššie skóre!
Zobraziť Delá a vojaci
3,8

Delá a vojaci

Hra, ktorá ťa chytí. Využi svoje zručnosti a pomocou dela sa musíš zbaviť svojich zelených nepriateľov. Dokážeš prejsť cez každý level a dosiahnuť veľké víťazstvo?
Zobraziť Farm Invaders
1,3

Farm Invaders

Fanúšikovia klasickej arkádovej hry Space Invaders budú milovať aj Farm Invaders! V tejto roztomilej strieľačke, ste trochu strašiak, ktorý má chrániť úrodu pred hladnými havranmi. Vezmite si zbraň, strieľajte na zlodejských vtákov z neba a vyhnite sa obiliu a tekvici, ktoré sú prerušované. Budete potrebovať všetky svoje schopnosti, dobré reflexy a získať vysoké skóre v tejto vzrušujúcej akčnej hre!