Zobraziť Matematika s bublinami
3,5

Matematika s bublinami

Tvojou úlohou je spojiť susediace bubliny alebo rozdeliť jednu bublinu, tak aby si vytvoril magické číslo. Na začiatku levelu sa ti zobrazí magické číslo, o ktoré sa musíš pokúšať. V prvom leveli to je napr. čislo 6.

Logické hry

Zobraziť Roundball
3,1

Roundball

Klikajte a vymieňajte dve susediace loptičky, tak aby ste vytvorili trojicu, štvoricu alebo päticu loptičiek rovnakej farby. Ak sa Vám podarí vytvoriť šesticu, tak získate extra body.
Zobraziť Laboratórium miešania farieb
3,1

Laboratórium miešania farieb

Táto hra Vás naučí ako správne namiešat základné farby, aby ste vyrobili požadovanu farbu. Pozor, ide aj o šikovnosť trafiť sa do správnej skúmavky.
Zobraziť 4096 Hexa
2,3

4096 Hexa

Najviac návyková mobilná hra 4096 s viacerými funkciami a výzvami. Pridané mnoho nových herných prvkov, ako je hracia doska šesťuholníka so šiestimi možnosťami, ako pohnúť blok dlaždice a dosiahnuť číslo 4096.
Zobraziť Five in a Row
2,4

Five in a Row

Klasická hra päť v rade s pôvodným menom Piškvorky, ale (tiež známa, ako Gomoku) je jednou z najhranejších hier za starých čias. Teraz môžete hrať sami alebo proti súperovi, ktorého poznáte.
Zobraziť Multiplayer Chess
2,2

Multiplayer Chess

Multiplayer Chess je stolná hra pre viac hráčov. Môžete hrať arkádový šach až proti šiestim hráčom miestne alebo on-line. Ak máte radi šach, budete túto hru milovať!
Zobraziť That's Your Jam
2,5

That's Your Jam

That's Your Jam je zábavná a prekvapivo zložitá hra, kde si nájdeš svoje obľúbené skladby a uvidíme, či si pamätáš všetky svoje texty! V rozsiahlej databáze si nájdeš svoje obľúbené skladby, ktoré budú prezentované na stránke s prázdnymi kolónkami a ty musíš byť pripravený zapísať ich slovami. Zapísané slovo spôsobí to, že sa objaví na všetkých príslušných miestach na stránke a potom pomaly môžeš začať budovať texty okolo neho. Tvojím cieľom je dokončiť pieseň v stanovenej lehote. Možno to znie jednoducho, ale aj keď si počul pieseň stokrát, je to prekvapivo ťažké si spomenúť na všetky texty! (ak je to "Around The World" od Daft Punk!).
Zobraziť Spájanie
3,0

Spájanie

K dispozícii je štvorcová sieť a malé monštrá. Tvojou úlohou je spojiť dve monštrá, ktoré majú rovnakú farbu. Musíš ich spojiť tak, aby sa navzájom nekrížili.
Zobraziť Crazy bugs
2,1

Crazy bugs

V tejto hre za určitý čas je vašou úlohou odstrániť v sieti červené čiary medzi muchami, ktoré sa prekrižujú. Pomocou myši presuňte muchy tak, aby neboli čiary v sieti prekrížené. Veľa šťastia!
Zobraziť Fabrika na Kolu
3,5

Fabrika na Kolu

Tvojou úlohou je vybudovať potrubie a dodať kolu z hlavnej nádrže do dodávky. Otoč potrubie tak, aby správne tieklo potrubím do dodávky.