Zobraziť Mínové pole
2,2

Mínové pole

Masívna multi online hra mínového poľa. V tejto hre je tvojou úlohou vyčistiť nekonečné pole bez odpálenia, čo i len jednej míny. Odhalením prázdneho štvorčeka alebo čísla hra pokračuje. To znamená, že musíš odhaliť všetky políčka bez kliknutia na štvorček s mínou. Pri odhalení míny sa hra končí. Príjemnú zábavu!

Puzzle hry

Zobraziť Bodky a krabice
2,2

Bodky a krabice

Bodky a krabice je hra so sofistikovaným, strategickým, počítačovým algoritmom proti jednému alebo dvom hráčom. Ty a tvoj súper striedavo spájate dva susedné body s linkou. Ak niektorý hráč vyplní políčko, musí urobiť ďalší krok. Ale pozor, počítač je tvoj silný súper, poháňaný inteligentným algoritmom!
Zobraziť FunFlurry
2,5

FunFlurry

FunFlurry je zábavná logická puzzle hra, ktorá stimuluje myseľ a zároveň baví. Flurry zábava bola narušená zlým počasím, ale John dostal nápad a potrebuje tvoju pomoc. Nájdi si cestu, chyť klbko priadze v každej situácii, aby John mal dostatok vlny pliesť svoje vlastné svetre a naďalej hrať sa v snehu so svojimi priateľmi. Ale každé miesto je iné prostredníctvom rôznych hádaniek a stále viac náročné, s niekoľkými kúskami pomoci a prekážok. Táto hra sľubuje, že budeš bojovať, ale aj zabávať sa. Dosiahni najvyšší level.
Zobraziť Bubble shooter
3,8

Bubble shooter

Zahraj si svetovo preslávenú Bubble Shooter online hru, ktorá je zadarmo a nepotrebuješ na ňu žiadnu registráciu. Tvojou úlohou je spojiť 3 bubliny rovnakej farby a snažiť sa odstrániť všetky bubliny z hracej plochy.
Zobraziť Comfy Mahjong
3,2

Comfy Mahjong

Comfy Mahjong je klasická hra, ktorá pochádza z Číny. V tejto hre je tvojou úlohou za určitý čas odstrániť dva rovnaké kamene z hracej plochy, ale nesmú byť blokované inými kameňmi. Odstránením všetkých kameňov vyhrávaš hru.
Zobraziť Hieroglyphico
1,5

Hieroglyphico

Hieroglyphico je HTML5 mobilná puzzle hra. V 90 unikátnych blokových tlačí a hádaniek je tvojou úlohou nájsť správnu cestu a poskladať puzzle tak, aby boli zakryté všetky oči na hracej ploche a vzniklo zaslepenie pyramídy, čo ti umožní prejsť na ďalší level.
Zobraziť Čierna bodka
2,8

Čierna bodka

Je tu len jedna čierna bodka, ktorá bliká. Nájdi ju!
Zobraziť Moonsters
3,0

Moonsters

Tieto malé stvorenia prišli z Mesiaca navštíviť Zem. Pripojte 3 alebo viac moonsters do radu na útok na nepriateľa. Môžete použiť najviac 10 útokov.
Zobraziť Pexeso - super hrdina
3,1

Pexeso - super hrdina

Ak máš rád Pexeso, tak táto hra je práve pre teba. Cieľom hry je nájsť dvojicu skrytých obrázkov zložených zo superhrdinov. Na hracej ploche klikni na dve rôzne miesta a nájdi pár. Na konci hry sa ti odhalí skrytý obraz superhrdinu.
Zobraziť Zop - spájajte rovnaké farby
2,4

Zop - spájajte rovnaké farby

Zop je jednoduchá hra, v ktorej musíte spájať štvorčeky rovnakej farby.